OBVESTILA/REZULTATI za 3. državno preizkušnjo psov v sledenju – Ptuj 2017

Rezultati | Obvestila | Urnik prireditve | Urnik tekmovanja | Prireditveni odbor | Slike sledi in predmetov


REZULTATI

IPO Fpr-1


IPO Fpr-3


IPO FH


OBVESTILA

Udeleženci pred začetkom tekmovanja izžrebajo štartno številko, ki jo morajo nositi na
vidnem mestu do zaključka tekmovanja.

Tekmovalci in gledalci so dolžni spoštovati navodila vodstva tekmovanja. Sprehajanje s
psom in parkiranje avtomobilov je dovoljeno samo na za to določenih mestih. Vsak
tekmovalec je dolžan za svojim psom pospraviti morebitne pasje iztrebke.

Na otvoritev prireditve ter na razglasitev rezultatov so tekmovalci dolžni priti s psom.

Spodaj si lahko ogledate slike terenov in predmetov.


URNIK PRIREDITVE

PETEK, 03. november 2017 - IPO FH

do 08:40 prihod in prijava tekmovalcev
08:45 odtvoritev tekmovanja in žrebanje štartnih številk
09:00 odhod tekmovalcev na sled
10:00 pričetek tekmovanja po urniku

 

SOBOTA, 04. november 2017

do 08:15 prihod in prijava tekmovalcev
08:30 odtvoritev tekmovanja in žrebanje štartnih številk
08:50 odhod tekmovalcev na sled / prva skupina FPr1
09:00 odhod tekmovalcev na sled / prva skupina FPr3
09:15 odhod tekmovalcev na sled / prva skupina IPO FH
10:00 pričetek tekmovanja po urniku
15:00 zaključek tekmovanja

V primeru spremembe števila tekmovalcev ali višje sile si organizator pridržuje pravico do spremembe tekmovalnega urnika in programa tekmovanja.


URNIK TEKMOVANJA

Petek 03.november 2017 - dodatno žrebanje 5 minut pred odhodom na sled

IPO FH
štart. št.
položeno križano izdelava odhod na sled
1 07:00 09:30 10:00 09:00
2 07:40 10:10 10:40 09:00
3 08:20 10:50 11:20 09:00
4 09:00 11:30 12:00 11:00
5 09:40 12:10 12:40 11:00
6 10:20 12:50 13:20 11:00
R 11:00 13:30 14:00  

 

Sobota 04.november 2017 - dodatno žrebanje 5 minut pred odhodom na sled

IPO FH
štart. št.
položeno križano izdelava odhod na sled
6 07:00 09:30 10:00 09:00
5 07:40 10:10 10:40 09:00
4 08:20 10:50 11:20 09:00
3 09:00 11:30 12:00 11:00
2 09:40 12:10 12:40 11:00
1 10:20 12:50 13:20 11:00
R 11:00 13:30 14:00  

 

Sobota 04.november 2017 - dodatno žrebanje 5 minut pred odhodom na sled

FPr3
štart. št.
položeno izdelava odhod na sled
11 09:00 10:00 09:00
12 09:15 10:15 09:00
13 09:30 10:30 09:00
14 09:45 10:45 09:00
15 10:00 11:00 10:00
16 10:15 11:15 10:00
17 10:30 11:30 10:00
18 10:45 11:450 10:00
19 11:00 12:00 11:00
20 11:15 12:15 11:00
21 11:30 12:30 11:00
R 11:45 12:45  

 

Sobota 04.november 2017 - dodatno žrebanje 5 minut pred odhodom na sled

FPr1
štart. št.
položeno izdelava odhod na sled
31 09:50 10:10 08:50
32 10:00 10:20 08:50
33 10:10 10:30 08:50
34 10:20 10:40 08:50
35 10:30 10:50 09:30
36 10:40 11:00 09:30
37 10:50 11:10 09:30
38 11:00 11:20 09:30
39 11:10 12:30 10:10
40 11:20 11:40 10:10
41 11:30 11:50 10:10
42 11:40 12:00 10:10
R 11:50 12:10  

PRIREDITVENI ODBOR

Vodja prireditve: Marjan Zupanič
Pomočnik vodje prireditve: Milica Mohr
Delegat KZS: Sašo Cvek

Vodje na sledi:

  • IPO FH: Matjaž Krepfl
  • FPr 3: Bojan Debeljak, Gerti Salzbrunn Debeljak
  • FPr 1: Katarina Zver, Tilen Mlakar

Sodniki:

  • IPO FH (pet): Mojca Tominc
  • IPO FH (sob): Brane Puš
  • FPr 3: Mojca Tominc
  • FPr 1: Marjan Polajner

Polagalci sledi:

  • IPO FH: Matjaž Krepfl in Nataša Živko
  • FPr 3: Roman Bodanec in Vlado Škerlak

Križanje sledi:

  • Petek: Marjan Robin
  • Sobota: Simon Žunkovič

Rezultati | Obvestila | Urnik prireditve | Urnik tekmovanja | Prireditveni odbor | Slike sledi in predmetov



Fpr-1


Fpr-3


IPO FH

Comments are closed.

%d bloggers like this: